preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Vjekoslav Klaić" Garčin

Login

 

Kalendar
« Studeni 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Prikazani događaji

Tražilica
Anketa
Upisuješ li svoje podatke u neku od
tražilica da vidiš koji su podaci o tebi dostupni na internetu?



ZEMLJOPIS-NATJECANJE

NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ

GEOGRAFIJE ODRŽANOM  23.VELJAČE

U OŠ BOGOSLAV ŠULEK, SLAVONSKI BROD

PATRIK TOKIĆ  OSVOJIO JE

1. MJESTO U 5.RAZREDU,

DOK JE DAJANA MARATOVIĆ

OSVOJILA 3.MJESTO U 6. RAZREDU

ČESTITAMO OD SRCA  !!!

 

 

ŠKOLSKO NATJECANJE -održano 18.siječnja, 2017.

  Poredak:

  5.razred

 1.PATRIK TOKIĆ, 5a            60 bodova

 2.MATIJA BUKVIĆ,5a          56 bodova

 3.LARA VEZMAR,5c           51 bod

 4.PETAR GALZINA,5a        50 bodova

 5.MIHAEL MILOSTIĆ,5c     44 boda  

 6.TIN VIDAKOVIĆ,5c          43 boda

 6.MORENA BUKVIĆ,5b     43 boda

 7.ELA GOLEMOVIĆ,5a     37 bodova

 8.GABRIELA LUKAČ,5c  35 bodova

 9.ENA RAŽEK,5c              34 boda

10.MIHAELA KATALINIĆ,5a 29 bodova

11.PATRICIJA SMOLJO,5a   25 bodova

11.TEA KUCJENIĆ,5a        25 bodova

12.LEON ROSANDIĆ,5a   22 bodova

13.KARLO JAGNJIĆ,5a   18 bodova

6.razred

1.DAJANA MARATOVIĆ,6a   54 boda

2.EUGEN SUDIĆ,6b           40 bodova

3.NIKOLA VINCEK,6a       34 boda

7.razred

1.MAGDALENA SAMARDŽIĆ,7a 51 bod

2.PETAR ŠTIKA,7b               46 bodova

3.MATIJA PLAZANIĆ,7a      44 boda

4.ROBERTA VELEČKI,7a   34 boda

 

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE ODRŽALO SE 28.SIJEČNJA, 2016 I POSTIGNUTI SU SLJEDEĆI REZULTATI:

 

PETI RAZRED

1. Eugen Sudić            60/70

 

ŠESTI RAZRED

1. Magdalena Samardžić        52/70

2. Petar Štika                           50/70

3. Magdalena Marjanović       50/70

4. Tena Petrović                      42/70

5. Matija Plazanić                    39/70

6. Roberta Velečki                   35/70

 

SEDMI RAZRED

1. Nino Dražić                    39/70

2.Marija Plazanić               35/70

 

OSMI RAZRED

1. Patricija Velečki             67/70

 

 

 

PATRICIJA VELEČKI 

-NAJUSPJEŠNIJI

BRODSKI GEOGRAF 2015.

KLIKNI NA LINK:

http://www.ebrod.net/slavonski-brod/clanak/

brodski-geografi-uspjesni-na-drzavnom-natjecanju

-vedran-opet-predlozen-za-geografsku-olimpijadu-11118.html

REZULTATI DRŽAVNOG NATJECANJA IZ

GEOGRAFIJE ODRŽANOG U KALINOVCU KOD

ĐURĐEVCA, OD 15.-17. TRAVNJA 

KLIKNI NA LINK:

http://www.azoo.hr/images/Natjecanja_2015/

Konacni_rezultati_GEOGRAFIJA_drzavno_2015.pdf

 

ČESTITKE OD SRCA !!!!

POZVANI NA DRŽAVNO NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE ZA 7. RAZRED

 

Rbr. Ime Prezime Ime mentora Prezime mentora Grad Bodovi
1 Vedran  Mesar Ivan Zelenić Prigorje B. 68
2 Lovro Štefan Sanja Posavec Varaždin 68
3 Filip Radenić Ivan Jajčević Petrinja 67
4 Matea Tonković Gordana Božić Krk 67
5 Marija  Kompar Sanda  Blatančić Metković 67
6 Maja Drmač Lidija Zonjić Zagreb 67
7 Bernard Faulend Jasna Aničić Zagreb 67
8 Patricija Velečki Vinko Tokić Garčin 66
9 Nina Đurić Tina Granić Makarska 66
10 Anteo Vukasović Ivica Štrbac Omiš 66
11 Valerija Ivšić Zvonko Perković Pazin 66
12 Domagoj Jurčević Ksenija Krušić Zagreb 66
13 Tomo Žuti Dubravka Vešligaj Zagreb 66
14 Ines  Maroković Boško Soldić Viljevo 65
15 Lucija Pešo Nikolina Mandić Osijek 65
16 Zvonimir Perković Mirjana  Perić Šibenik 65

 

 

 

OSV.

MJ.

IME I

PREZIME

OSNOVNA ŠKOLA

MENTOR

BOD

OVI

1.

PATRICIJA

VELEČKI

VJEKOSLAV KLAIĆ,

GARČIN

VINKO

TOKIĆ

66

2.

LUKA

TERZIĆ

STJEPAN RADIĆ,

OPRISAVCI

SINIŠA

DAMJANČIĆ

56

3.

ANTONIO

PARADŽIK

IVAN MAŽURANIĆ,

SIBINJ

IVAN

ANĐELIĆ

55

4.

D.MARIĆ

ANTUN MIHANOVIĆ,

SLAVONSKI BROD

Z. SURIČEVIĆ

54

5.

JOSIP

ČABRAJA

I. BRLIĆ-MAŽURANIĆ,

SLAVONSKI BROD

ANA

 KUFRIN

54

6.

FILIP

DAUTOVIĆ

LJUDEVITA GAJA,

NOVA GRADIŠKA

MLADEN

IVOŠEVIĆ

51

7.

BARBARA

POLJANEC

ANTUN MIHANOVIĆ,

BATRINA

M. ĐORĐEV-

VALENTA

47

8.

LEONARDA

MARALUSHAJ

ĐURO PILAR,

SLAVONSKI BROD

IVAN ILIŠEVIĆ

42

9.

TIBOR

KOVAČEVIĆ

LJUDEVITA GAJA,

NOVA GRADIŠKA

MLADEN

IVOŠEVIĆ

38

10.

IVANA

MILADINOVIĆ

ANTUN MIHANOVIĆ,

BATRINA

M. ĐORĐEV-

VALENTA

35

11.

MARKO

ŠUPICA

DRAGALIĆ

SULEJMAN

PISKIĆ

30

12.

LEA

MODRIĆ

DRAGALIĆ

SULEJMAN

PISKIĆ

27


MAGDALENA MARJANOVIĆ, 5B,

OSVOJILA JE 7. MJESTO

DAVID BARIĆ, 8A,

OSVOJIO JE 6.MJESTO

ISKRENE ČESTITKE NAVEDENIM UČENICIMA, A POSEBICE UČENICI  PATRICIJI VELEČKI  !

 

ODRŽANO JE 27. SIJEČNJA, 2015. I

POSTIGNUTI SU SLJEDEĆI REZULTATI :

5. RAZRED

1. MAGDALENA MARJANOVIĆ  5B     58 BODOVA

2. TENA PETROVIĆ                   5A     53 BODA

3. HRVOJE MIŠANEC               5A      49 BODOVA

4. MATIJA PLAZANIĆ              5A      39 BODOVA

5. PETAR ŠTIKA                      5B      39 BODOVA

6.DANIEL BERAKOVIĆ            5A      36 BODOVA

 

6. RAZRED

1.MARIJA PLAZANIĆ               6A       39 BODOVA

2.NINO DRAŽIĆ                       6A       36 BODOVA

 

7. RAZRED

1. PATRICIJA VELEČKI            7A       66 BODOVA

 

8. RAZRED

1. DAVID BARIĆ                       8A        62 BODA

2. LUCIJA CVITKOVIĆ              8B       58 BODOVA

3. REA ČOP                               8B       58 BODOVA

4. KLARA VOJTKUF                  8B       56 BODOVA

5. MATEO ERIĆ                        8A       47 BODOVA

 

ČESTITAMO SVIMA OD SRCA, A

POSEBNO ONIMA KOJI SU OSTVARILI

NAJBOLJE REZULTATE !

 

Vremenik natjecanja iz geografije:

 

Županijsko: 25. veljače 2015. (srijeda) u 10.00 sati

Državno: 15. – 17. travnja 2015. (srijeda – petak)

KLIKNI NA LINK: 

http://www.azoo.hr/images/Natjecanja_2015 /Natjecanje_ iz_geografije.doc

OBAVIJEST ZA SKUPINU "MLADI GEOGRAFI":

DODATNA NASTAVA SE ODRŽAVA

petkom u 12:45 i 17:00 h-  ( svaki drugi tjedan )

utorak u 12:45 i srijeda 12:45 h (svaki drugi tjedan ) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MATEJ ŠVEDIĆ IZ 8 C, POZVAN JE NA DRŽAVNO

NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE, KOJE ĆE SE ODRŽATI

U ZADRU, 7-9.SVIBNJA, 2014. .

ČESTITAMO OD SRCA !!!!!!!! KLIKNI NA :

http://www.azoo.hr/images/Popis_pozvanih_GEO_2014.pdf

Na županijskom natjecanju iz geografije održanom 6.ožujka, 2014. u O.Š. Bogoslav Šulek ( Slavonski Brod ), MATEJ ŠVEDIĆ iz 8c osvojio je 2.mjesto sa 64 boda, bod manje od prvoplasiranog Mihovila Penavića iz O.Š. Ivan Goran Kovačić ( Slavonski Brod ). KLIKNI NA: http://sb.dalje.com/rezultati-zupanijskog-natjecanja-iz-geografije/501941

POREDAK UČENIKA 8. RAZREDA NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU:

 

RANG

IME I PREZIME UČENIKA

BROJ BODOVA

ŠKOLA/MJESTO

MENTOR

1.

Mihovil Penavić

65

OŠ „I.G.Kovačić“, Slavonski Brod

Blanka Marinović

2.

Matej Švedić

64

OŠ „Vjekoslav Klaić“, Garčin

Vinko Tokić

3.

Matej Plavac

57

OŠ  Ljudevita Gaja, Nova Gradiška

Mirjana Putrić

4.

Ruben Grozdanić

54

OŠ „ Hugo Badalić“, Slavonski Brod

Rade Kovačević

5.

Mladen Džida

53

OŠ „ Bogoslav Šulek“, Slavonski Brod

Gordana Hricak

6.

Matea Novokmet

52

OŠ  Ljudevita Gaja, Nova Gradiška

Mirjana Putrić

7.

Lorenco Tolić

49

OŠ  „ Viktor Car Emin“, Donji Andrijevci

Jelka Krajinović

8.

Borna Šimić

46

OŠ „ Ivan Filipović“, Velika Kopanica

Dubravka Pavlović

9.

Matej Tolić

44

OŠ „ Đuro Pilar“, Slavonski Brod

Ivan Ilišević

     9.

Marina Matić

44

OŠ „ Hugo Badalić“, Slavonski Brod

Rade Kovačević

    10.

Gabrijel Grubišić

43

OŠ „ Antun Mihanović“, Slavonski Brod

Zdenka Suričević

    11.

Bjanka Kovačević

38

OŠ „ Blaž Tadijanović“, Podvinje

Nada Jozić

   12.

Monika Pekez

35

OŠ „ Đuro Pilar“, Slavonski Brod

Ivan Ilišević

Učenici koji su pozvani na županijsko natjecanje:

Ime i prezime učenika

Škola

Ime i prezime mentora

Broj bodova

  1. Mihovil Penavić

OŠ ''I. G. Kovačić''

Blanka Marinović

70

  1. Ruben Grozdanić

OŠ ''Hugo Badalić''

Rade Kovačević

68

  1. Monika Pekez

OŠ ''Đuro Pilar''

Ivan Ilišević

65

  1. Matej Švedić

OŠ ''Vjekoslav Klaić'', Garčin

Vinko Tokić

64

  1. Matej Plavac

OŠ ''Ljudevita Gaja'', Nova Gradiška

Mirjana Putrić

63

  1. Borna Šimić

OŠ ''Ivan Filipović''

Dubravka Pavlović

60

  1. Marina Matić

OŠ ''Hugo Badalić''

Rade Kovačević

59

  1. Matej Tolić

OŠ ''Đuro Pilar''

Ivan Ilišević

58

  1. LorencoTolić

OŠ ''Viktor Car Emin'', Donji Andrijevci

Jelka Krajinović

57

  1. Matea Novokmet

OŠ ''Ljudevita Gaja'', Nova Gradiška

Mirjana Putrić

56

  1. Gabrijel Grubišić

OŠ ''Antun Mihanović''

Zdenka Suričević

56

  1. Mladen Džida

OŠ ''Bogoslav Šulek''

Gordana Hricak

55

  1. Bjanka Kovačević

OŠ ''Blaž Tadijanović''

Nada Jozić

54

Rezultati sa školskog natjecanja  2013./2014.:                                                                

Poredak učenika 5. razreda:

1. NINO DRAŽIĆ, 5A            56/70 BODOVA                        

2. MARIJA PLAZANIĆ, 5A    41/70 BODOVA

3. BORNA ČOP, 5B               33/70 BODOVA

 

Poredak učenika 6.razreda:

1. PATRICIJA VELEČKI ,  6A       54/70 BODOVA

2. FILIP REPAK, 6C                     42/70 BODOVA

3. LUCIJA BITUNJAC, 6C            41/70 BODOVA

4. KARLO VOJTKUF, 6C              36/70 BODOVA  

 

Poredak učenika 7.razreda:

1. DAVID BARIĆ, 7A                   52/70 BODOVA

2. LUCIJA CVITKOVIĆ, 7B       44/70 BODOVA

3. TOMISLAV MLADAR, 7A       40/70 BODOVA

4. KLARA VOJTKUF, 7B           38/70 BODOVA

5. LORENA GALZINA, 7A         37/70 BODOVA

6. REA ČOP, 7B                         29/70 BODOVA

 

Poredak učenika 8.razreda:

1.  MATEJ ŠVEDIĆ, 8 C           64/70 BODOVA

 

 

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

preskoči na navigaciju