« Listopad 2021 »

TJELESNA I ZDRAVSTVENA KLUTURA

ŽUPANIJSKO NATJECANJE U RUKOMETU ( DJEVOJČICE )

U Garčinu,9. svibnja, 2014., u športskoj dvorani, održano je županijsko natjecanje u rukometu za djevojčice. Sudjelovalo je 5 ekipa iz osnovnih škola.

Ekipa O.Š Vjekoslav Klaić iz Garčina ( trener Goran Velečki ) je osvojila 2.mjesto.  ČESTITAMO OD SRCA !

Poredak:

1. O.Š.Bogoslav Šulek ( Slavonski Brod )

2. O.Š. Vjekoslav Klaić ( Garčin )

3. O.Š. Ivan Mažuranić ( Sibinj )

Još su sudjelovale osnovne škole iz Slavonskog Broda ( Blaž Tadijanović ) i Vrpolja:

ŽUPANIJSKO NATJECANJE U KROSU ( 1200 m )

U Slavonskom Brodu, 19.ožujka, 2014., u ekonomskoj školi, Hebrangovo naselje održano je županijsko natjecanje u krosu. Sudjelovalo je 14 ekipa iz osnovnih škola.

Muška ekipa ( B.Biondić, K. Luketić, M. Ferić i D.Legradi ) je osvojila 1. mjesto i plasirala se na regionalno natjecanje u Osijeku, dok je ekipa djevojčica ( G. Pleše, A. Šuća, V. Kljus iT. Naglić ) osvojila 3. mjesto.

ČESTITAMO OD SRCA !!!!!!

Muška ekipa O.Š. Vjekoslav Klaić, GARČIN

( D.Legradi, M. Ferić, K. Luketić, i B.Biondić )

ŽUPANIJSKO NATJECANJE U STOLNOM TENISU

Održano je 9.prosinca, 2013., u Obrtničkoj školi, u Slavonskom Brodu.

Sudjelovalo je 13 ekipa (dječaci) i 5 ekipa (djevojčice). Naša škola je sudjelovala sa ekipom dječaka u sastavu: Oliver Ljubojević, Mario Golemović, Matija Miljević i Kristijan Đaković ( rezervni igrač). Ekipe su podijeljene u četiri skupine iz koje pobjednik ulazi u polufinale, a daljnim razigravanjem dobiva se pobjednik koji predstavlja našu županiju na državnom natjecanju. Ždrijeb je odredio da naša ekipa bude u skupini A koja jedina ima 4 ekipe, dok preostale tri skupine imaju po 3 ekipe. Na našu nesreću ždrijeb nam je dodijelio i ekipu OŠ Dragutin Tadijanović koja ima aktivne igrače izvan škole. Neki su sudjelovali i na državnom natjecanju Republike Hrvatske. Pored njihove i naše škole, u skupini A su još sudjelovale OŠ Blaž Tadijanović i OŠ Velika Kopanica. Na žalost, nismo uspjeli ući u polufinale, jer smo osvojili tek drugo mjesto u skupini. Pobijedili smo OŠ "Blaž Tadijanović" ( 3:2) i OŠ "Velika Kopanica"(3:1), a očekivano izgubili od objektivno kvalitetnije ekipe OŠ "Dragutin Tadijanović" (3:1), koja je izborila prvo mjesto i ušla u polufinale.