Dani kruha i jesen u PŠ Zadubravlje
Autor: Administrator , 6. 11. 2014.

Blago danu koji počne mirisima kruha!

Učiteljice razredne nastave PŠ Zadubravlje organizirale su 15.10.2014. svečani program povodom Dana kruha i zahvalnosti za plodove zemlje u domu u Zadubravlju. Na svečanosti su prezentirani uratci vezani uz zadanu temu: recitacije, igrokazi, popijevke, plesne koreografije i likovni radovi načinjeni od jesenskih plodova. Roditelji su pripremili kolače i pomogli pri uređenju unutarnjeg prostora doma.

Svečanostima Dana kruha, uz molitvu, blagoslov i simbolično blagovanje kruha zahvaljujemo Bogu na svim plodovima, radostima, uspjesima i darovima kojima smo tijekom godine kao narod i kao pojedinci bili podareni.

Dječji tjedan i kazališna predstava

Svake godine u prvom punom tjednu listopada u Hrvatskoj se obilježava Dječji tjedan. Ove godine Dječji je tjedan trajao od 6. listopada 2014., kada se obilježava  Međunarodni  dan  djeteta do  12. listopada 2014. Tako su i učenici PŠ Zadubravlje obilježili svoj tjedan: igrama na otvorenom i crtanjem kredom. Bilo je veselo i zabavno.......... :)

20.10.2014. u Zadubravlju je gostovala kazališna družina Dječjeg kazališta „Ivana Brlić Mažuranić“ iz Slavonskog Broda. Učenici su imali priliku pogledati kazališnu predstavu „Mačak u čizmama“.  Male gledatelje se predstava veoma dojmila, a glumci oduševili svojom interakcijom i profesionalnošću.  Veselimo se ponovnom susretu!

Slike možete pogledati ovdje: http://os-vklaic-garcin.skole.hr/fotogalerija?show=album&id=69