Obavijesti za učenike i roditelje
Autor: Sanja Kljajić, 24. 6. 2019.

28.6.2019.,  u 9 sati  petak, bit će uručenje svjedodžbi, za učenike iz okolnih sela organiziran je prijevoz. Autobus će doći po učenike u 8:30.

Za učenike koji imaju zaključenu negativnu ocjenu iz nekog predmeta organizirat će se dopunski nastavni rad koji počinje:

26.6.2019. god. (srijeda) u 8.00 sati i traje do 3.7.2019. godine.

Dopunski nastavni rad se organizira iz engleskog jezika (kod učiteljice Ane Pavić Jukić 7.a i 7.c), kemije (kod učiteljice Marije Jovanović 7c) i fizike(kod učiteljice Ljubice Raguž)

Učenici koji ne poprave ocjene bit će upućeni na popravni ispit:

20.8.2019. – popravni ispit: pismeni dio u 9.00 sati i usmeni dio u 11.00 sati

Sredstva za nabavu udžbenika za učenike osnovnih škola osiguravaju se u državnom proračunu sukladno Zakon o udžbenicima i drugim obrazovnim materijalima za osnovnu i srednju školu. Udžbenici za nove kurikulume i stare kurikulume su BESPLATNI sukladno navedenom Zakonu. Ministarstvo znanosti i obrazovanja kupuje obvezne udžbenike za sve učenike 1.-8.

Slijedeće školske godine udžbenici iz obveznih i izbornih predmeta za sve učenike su besplatni i čekat će ih na klupama prvi dan nastave u novoj školskoj godini. Radne bilježnice i ostalo roditelji kupuju. Popis svih potrebnih materijala biti će objavljen na web stranici škole i na školi.

Odabir obrazovnih programa za učenike 8. razreda počinje 26.6.2019. Sve daljnje obavijesti vezane za upise pratite na www.upisi.hr

POZIVAMO SVE UČENIKE I RODITELJE DA PRATE OBAVIJESTI NA ŠKOLSKIM MREŽNIM STRANICAMA I NA ŠKOLI.                                                                                                                        Ravnateljica:

Danijela Erić

Ugodno ljeto, lijep odmor i uspješne upise!!