« Travanj 2024 »

Autor: Sanja Kljajić, 1. 3. 2018.

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi ( NN RH 87/08,86/09,92/10,105/10,90/11,5/12,16/12, 86/12,126/12,94/13,152/14,7/17) ravnateljica Osnovne škole „VJEKOSLAV  KLAIĆ“ GARČIN,  raspisuje

za popunu slobodnog  radnog  mjesta

1. UČITELJ  ENGLESKOG  JEZIKA U MATIČNOJ I PODRUČNIM  ŠKOLAMA
  1. izvršitelja,   određeno  radno  vrijeme do povratka radnice s bolovanja,

nepuno radno vrijeme20satitjedno

Uvjeti utvrđeni  Pravilnikom o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju učitelja i stručnih suradnika u osnovnom školstvu (NN 47/96 i 56/01):

Uz prijavu na natječaj obvezno priložiti: zamolbu, životopis, presliku svjedodžbe, presliku rodnog lista,  uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne stariji od 6 mjeseci), presliku potvrde o stažu osiguranja (HZMO). Isprave se prilažu u neovjerenoj preslici. Zaprimljena dokumentacije ne vraća se kandidatima

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužni su u prijavi za natječaj pozvati se na to pravo i imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Da bi ostvarili pravo prednosti pri zapošljavanju, kandidati koji ispunjavaju uvjete za ostvarivanje tog prava, dužni su uz prijavu na natječaj priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta, te sve dokaze potrebne za ostvarivanje prava prednosti u skladu s posebnim propisima prema kojima isto pravo ostvaruju.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objavljivanja natječaja na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnim stranicama i oglasnim pločama Škole. Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja kandidati će biti izvješteni u zakonskom roku.Obavijest o rezultatima natječaja bit će objavljeni na web stranicama škole : www.os-vklaic-garcin.skole.hr (pod natječaj)

Kandidati imaju pravo uvida u natječajnu dokumentaciju izabranog kandidata.

Prijave s potrebnom dokumentacijom dostaviti poštom na navedenu adresu.

Prijave dostaviti na adresu:

OSNOVNA ŠKOLA "VJEKOSLAV  KLAIĆ“ GARČIN

KRALJA  TOMISLAVA  75