« Ožujak 2024 »

Autor: Đuro Vinković, 4. 3. 2016.

JAVNI POZIV za prijam polaznika na stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa na radno mjesto:
1. TAJNIK/ICA ŠKOLE
2. VODITELJ/ICA RAČUNOVODSTVA

BRODSKO POSAVSKA ŽUPANIJA

OSNOVNA ŠKOLA «VJEKOSLAV KLAIĆ»

KRALJA TOMISLAVA 75,

35212 GARČIN

Osnovna škola „Vjekoslav Klaić“ Garčin objavljuje javni poziv za prijam polaznika na stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa na razdoblje od 12 mjeseci u punom radnom vremenu (8 sati dnevno) i to:

1.       Administrativna  služba:
1 polaznik – VŠS ili VSS  pravne ili upravne struke
Radno mjesto: Tajnik/ica škole

2.       Računovodstvena služba:
1 polaznik –  VŠS ili VSS  ekonomske  struke
Radno mjesto: Voditelj/ica  računovodstva

Primanje polaznika provodi se u okviru mjere Hrvatskog zavoda za zapošljavanje (u daljnjem tekstu: Zavod)  „Stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa“  te kandidati pored uvjeta iz ovog poziva moraju ispunjavati i uvjete iz Zakona o poticanju zapošljavanja: da se vode u evidenciji nezaposlenih duže od 30 dana i da nemaju više od 1 godine staža u zvanju za koje su se obrazovali, bez obzira na razdoblje ukupno evidentiranog staža u mirovinskom osiguranju (i bez obzira na godine starosti).

Polaznici nemaju status službenika i ne primaju naknadu za svoj rad osim naknade koju osigurava Zavod.

Prijavama je potrebno priložiti:

·         presliku osobne iskaznice

·         kratki životopis

·         presliku diplome o završenom školovanju

·         potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje

Molimo  zainteresirane  kandidate da dostave  preslike  dokumenata, jer  ne vraćamo  primljene dokumente.

Rezultati  natječaja  bit  će  objavljeni  na web stranici škole u zakonskom  roku.

Kandidati koje odabere škola bit će predloženi Zavodu, a ugovor će biti sklopljen sa onim kandidatom čije uključenje u Program odobri Zavod sukladno svojim pravilima.

Prijave se podnose na adresu: O.Š.“VJEKOSLAV  KLAIĆ“ (stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa) Kralja  Tomislava 75, 35212  Garčin., u roku 8 dana od dana objave ovog poziva na web stranici Zavoda.

Ravnateljica:

Danijela  Erić